lokalizacja telefonu android

Jak Sprawdzić Jaka Jest Lokalizacja Zgubionego Telefonu Android za Pomocą Aplikacji Mobilnej?

Dziś kiedy już nie możemy sobie wyobrazić dnia spędzonego bez telefonu komórkowego w ręku, sytuacja w której on zostaje skradziony lub zagubiony naturalnie wprowadza w dreszcze. W tym artykule porozmawiamy o tym jak namierzyć telefon który został zagubiony, sprawdzić jaka jest lokalizacja po nr telefonu używając konta Google albo znaleźć zgubiony telefon używając do tego aplikacji mobilnej i numeru telefonu. 

Jak Znaleźć Telefon za Pomocą Funkcji Lokalizacji Google?

Zaczniemy od najprostszego i do tego gratis sposobu na odnalezienie zgubionego telefonu – wykorzystania Funkcji Lokalizacji urządzenia Google. która była stworzona właśnie dla takich celów. Trick polega na tym, że żeby uzyskać dane od Google odnośnie lokalizacja GPS telefonu Android lub iPhone wykonać parę czynności i ustawień zgodnie z instrukcją na wypadek utraty urządzenia, którą łatwo znajdziemy na stronie oficjalnej Google. 

W skrócie, żeby namierzyć telefon za pomocą Google, twoje urządzenie musi być: 

  • Być zalogowane na konto Google;
  • Mieć włączoną opcję “Lokalizacja”;
  • Mieć włączoną usługę “Znajdź moje urządzenie”;
  • Mieć włączoną opcję “Zapisuj ostatnią lokalizację”;
  • Mieć zainstalowaną aplikację Google Play;
  • Mieć włączoną mobilną transmisję danych lub Wi-Fi.

Znamy jeszcze jeden fajny trik który może się przydać żeby namierzyć wyłączony telefon – Gdy opcja „Zapisuj ostatnią lokalizację” jest włączona, możesz znaleźć urządzenie, nawet jeśli jest offline. Tak będziesz mógł znależć nawet skradziony telefon, który został natychmiast odłączony od Wi-Fi albo wyłączony i, możliwie, odzyskać jego z powrotem. 

Cóż, może jednak tak się wydarzyć, że telefon został utracony i nie mieć powyższych ustawień, i w takim przypadku musimy zwrócić się do planu B – czyli sprawdzić jak działa lokalizowanie telefonu za pomocą aplikacji mobilnej GEOfinder.mobi i numeru telefonu. 

Jak Zlokalizować Telefon z Systemem Android za Pomocą Geofinder.mobi – Czy Jest to Możliwe Zdalnie?

Lokalizacja telefonu Android za pomocą GEOfinder.mobi, wbrew pozorom, wcale nie jest skomplikowana i nie wymaga dodatkowych umiejętności technicznych. Aplikacja została zaprojektowana w taki sposób, żeby można było skorzystać z niej w każdej chwili bez potrzeby spędzenia dodatkowego czasu na przeczytanie i zrozumieniju długej instrukcji. 

Żeby namierzyć telefon komórkowy potrzebne będzie tylko wiedzieć jaki jest numer telefonu docelowego i wykupić usługi GEOfinder. Koszt aplikacji to tylko $29,99 – cena, którą płacisz jednorazowo i będziesz mógł korzystać z GEOfinder w ciągu 10 lat bez żadnych dodatkowych dopłat. 

Po tym jak już zalogujesz się w serwisie, wystarczy tylko wygenerować powiadomienie SMS które zostanie wysłane na zagubiony telefon. Jak tylko osoba, która posiada twój telefon kliknie w link, który zostaje dodany do powiadamiania w SMS, natychmiast zobaczysz lokalizację telefonu na Google maps. 

Jak widać, korzystanie z GEOfinder jest proste, a dodatkowym atutem jest to, że wiadomości wysyłane na telefon docelowy można edytować według swoich potrzeb. 

Aplikacja będzie pomocna nie tylko dla tego żeby znaleźć zgubiony telefon, ale i dla tego żeby zlokalizować osobę starszą albo dziecko, w razie niebezpieczeństwa. Geofinder też jest przydatny dla właścicieli małych firm, w razie potrzeby sprawdzenia lokalizacji pracowników i kontroli ich pracy. 

Jakie Są Korzyści Użycia GEOfinder do Namierzania Skradzionego Telefonu?

Mówiąc o korzyści z użytkowania GEOfinder, warto podkreślić, że on jest dobrym narzędziem dla lokalizacji osoby, odpowiedzią na pytanie “jak znaleźć zgubiony telefon” i naprawde ma dobry stosunek ceny do jakości. 

Geofinder to aplikacja która pozwoli znaleźć zgubiony telefon w parę sekund, nie wymaga zainstalowania na żadne urządzenie – ani własnej ani celowe, jest łatwa w użytkowaniu i, przede wszystkim, działa niezawodnie. 

Wniosek 

Ten artykuł miał na celu przedstawić sposoby jak namierzyć telefon który został wyłączony, zgubione lub skradzione urządzenie za pomocą Google albo aplikacji mobilnej. 

Zapoznaliśmy Ciebie z GEOfinder, który według nas jest super serwisem i dużą pomocą przy potrzebie zlokalizowania komórki jedynie używając numeru telefonu. Polecamy aplikacje serdecznie i mamy nadzieję że uda Ci się odzyskać twój telefon z powrotem.

Similar Posts