lokalizacja telefonu dziecka

Dlaczego Lokalizowanie Telefonu Dziecka Jest Ważne i Jak To Zrobić za Pomocą Aplikacji Mobilnej?

Dzieci to są najdroższe co mamy w życiu i ich bezpieczeństwo pozostaje naszym priorytetem z pierwszych dni życia. Opiekujemy się nimi, karmimy, dajemy im miłość i wsparcie, wkładając w to serce i duszę. 

Niestety nie możemy cały czas być tuż oprócz dziecka, trzymać za rękę w szkole żeby przekonać się że nic im nie szkodzi, skoro sami też musimy pracować i mieć własne sprawy.  Dlatego uważamy że każdy rodzic musi się nauczyć jak śledzić telefon dziecka zanim będzie gotów puścić maleństwo w wielki świat. Od czego zacząć dowiedz się w naszym dzisiejszym artykule. 

GEOfinder – Lokalizator Telefonu Dziecka: Opis, Funkcje i Opinie Użytkowników 

Dziś poznamy Ciebie z aplikacją do kontroli rodzicielskiej telefonu dziecka – GEOfinder. To jest współczesny lokalizator GPS telefonu, który jest odpowiedzią na pytanie “jak zlokalizować telefon dziecka za pomocą numeru telefonu?”. 

Serwis jest bardzo wygodnym rozwiązaniem właściwa w sytuacjach alarmowych, kiedy potrzeba zlokalizowania dziecka natychmiast jest pytaniem życia i śmierci.

Aplikacja GEOfinder wykorzystuje najnowszą technologię lokalizacji GPS i w porównaniu z innymi programami nie wymaga instalacji na urządzeniu, które chcesz śledzić. Aplikacja może pomóc w znalezieniu i śledzeniu urządzenia mobilnego według numeru telefonu i geolokalizacja jest bardzo szybka i ogólnoświatowa. Można go również użyć do bezproblemowego znalezienia zgubionego urządzenia. 

GEOfinder, jak inne najlepsze aplikacje do kontroli rodzicielskiej, nie ogranicza się tylko sprawdzeniem lokalizacji dziecka, ale ma również szereg innych funkcji. 

Funkcje GEOfinder: 

  • lokalizacja telefonu przez GPS oraz BTS,
  • rejestrator IP,
  • szpieg WiFi, 
  • VPN kontroller, 
  • śledzenie lokalizacji za pomocą SMS,
  • lokalizacja telefonu po numerze, 
  • wsparcie 24/7.

Jedną z największych zalet GEOfinder według jego użytkowników, jest to, że serwis jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami, w tym z  telefonami z systemem android i komórkami na bazie iOS.

Jeżeli chodzi o cene, to GEOfinder wymaga tylko jednorazowej wpłaty kwoty 29,99 USD za pełne członkostwo i korzystanie z usługi. Płatność jest wymagana tylko raz, a konto jest ważne przez 10 lat i może być używane w nieograniczonej liczbie razy żeby sprawdzić jaka jest lokalizacja telefonu dziecka.

Dlaczego Śledzenie Telefonu Dziecka Jest Ważne w Dzisiejszych Czasach? 

Zgodnie z danymi statystycznymi w Polsce w 2020 roku na policję zostało zgłoszono zaginięcie powyżej 2000 dzieci, z nich 552 w wieku od 7 do 13 lat. Możemy tylko wyobrazić jak jest przerażająco nie wiedzieć gdzie jest twoje dziecko i czekać 48 godzin aby mieć możliwość zgłosić problem na policję zwłaszcza znając ile zagrożeń grozi dziecku w dzisiejszych czasach. 

Śledzenie dziecka, a przede wszystkim tego, jaka jest lokalizacja dziecka a także nauczenie młodych przestrzegania zasad bezpieczeństwa,  mogą uchronić je przed porwaniem, seks trafikiem, zamordowaniem, i innymi zagrożeniami dla dzieci na ulicach, które, niestety, nie są rzadką sprawą w Polsce. 

Jak Postępować i Jak Namierzyć Telefon Dziecka za Pomocą GEOfinder w Razie Porwania?

Dzisiaj kontynuujemy rozmowę o GEOfinder, żeby przedstawić Państwu bezpieczne, niedrogie i w tym samym czasie bardzo sprawne rozwiązanie, łatwe w użytkowaniu i polecane przez jego użytkowników.

W przypadku nagłej sytuacji, kiedy jest podejrzenie że dziecko może być w niebezpieczeństwie, czyli zaginęło lub zostało porwane, wystarczy szybko uczyć GEOfinder do sprawdzenia lokalizacji telefonu komórkowego dziecka używając numer telefonu. Na telefon dziecka zostanie wysłana wiadomość SMS z linkiem, klikając w który dzieciak udostępniać swoją lokalizację. Wiadomość SMS może zostać zmodyfikowana na każdy sposób, ważne jest tylko pamiętać zostawić link na końcu, żeby system działał sprawnie. 

Jeżeli kwestia finansowa nie pozwala na wykupienie GEOfinder, dobrą nowością jest to, że możemy nawet użyć darmowych aplikacji do sprawdzenia lokalizacji telefonu za darmo, ale musimy uważać i dokładnie sprawdzać takie serwisy żeby nie narazić swoje dane osobowe przy ich użyciu.

Z naszej strony możemy doradzić aplikację Prey, która jest bezpieczna i darmowa, ale niestety nie działa na urządzeniach iPhone. 

Wnioski na Ten Temat 

Jak już wspomnieliśmy, śledzenie telefonu dziecka,  kontrola rodzicielska i edukacja na temat bezpieczeństwa są podstawowymi zasadami, których muszą dotrzymywać się w wychowaniu współczesne rodzice. My ze swojej strony serdecznie polecamy GEOfinder, żebyś zawsze wiedział gdzie jest dziecko i czy jest bezpieczne. Serwis działa sprawnie, szybko, jest niezawodny i będzie dużą pomocą w ochronie twoich dzieci.

Similar Posts