jak namierzyc telefon bez wysylania sms

Jak Namierzyć Telefon bez Wysyłania SMS – Najbardziej Funkcjonalne Sposoby

Czy napotkałeś na fakt, że musisz pilnie znaleźć telefon? Nie ma znaczenia, czy urządzenie, czy inna osoba. Powodem tego działania może być zarówno chęć zrozumienia, gdzie jest dziecko, jak i zamiar podążania za kimś bez zgody. Czy możesz śledzić swój telefon bez wysyłania do niego wiadomości przez Internet? Absolutnie oraz za darmo.

Istnieje opinia, że śledzenie Androida jest znacznie łatwiejsze, ponieważ technologia Apple ma wyższy stopień ochrony. Ale jest to tylko uprzedzenie. W rzeczywistości nie ma znaczenia, jaki system operacyjny. Śledź telefon nie ma problemu! Poniżej zebraliśmy najbardziej niezbędne informacje dotyczące odpowiedzi na takie pytanie. Spójrzmy na to.

System Android Przy Użyciu Google – Czy Mogę Namierzyć Telefon w Taki Sposób?

Nie jest tajemnicą, że z Google można łatwo dowiedzieć się jak zlokalizować telefon śledzić zgubiony telefon. Wszystko czego potrzebujesz to konto Google i telefon, który jest połączony z tym profilem. Oczywiście ustawienia GPS powinny być włączone. Więc wszystkie niezbędne informacje o urządzeniu będą w sektorze Ustawienia, a mianowicie w części Znajdź moje urządzenie.

Jak namierzyć telefon bez wysyłania wiadomości SMS? Jeśli zgubiłeś telefon, otwórz przeglądarkę i wprowadź: www.google.com/android/find. Po zalogowaniu możemy zobaczyć dokładną lokalizację smartfonu. Na komputerze możesz chronić swoje urządzenie i wylogować się z konta Google. Ponadto użytkownicy mogą całkowicie wymazać wspomnienia. Lokalizacja jest zwykle bardzo dokładna, więc szanse na znalezienie telefonu są bardzo wysokie!

Namierzanie Telefonu Apple bez wysyłania SMS – Funkcje Wyszukiwania Urządzeń w Ten Sposób

W przypadku śledzenia iPhone również nie jest trudne. Wystarczy wykonać kolejne kroki. Wszystko można zrobić za pomocą aplikacji Locator, która jest domyślną aplikacją w każdym urządzeniu Apple. Aby uruchomić tę opcję, należy wykonać następujące czynności:

  • Przejdź do sekcji Ustawienia na gadżecie
  • Kliknij sektor z danymi kontaktowymi i przejdź do samego Lokalizatora
  • Teraz użyj przycisku Nasti moje urządzenie

Nawiasem mówiąc, technika iOS pozwala na flot urządzenia, nawet jeśli nie jest on online. Aby to zrobić, użyj opcji Znajdź mnie i Znajdź ostatnią lokalizację. Teraz możesz spać na dokładnej lokalizacji gadżetu poprzez szafkę iCloud.

Smartwatch – Przyrząd do Jak Namierzyć Telefon bez Wysyłania SMS: Smartwatch

Inteligentne zegarki stały się po prostu niezastąpioną rzeczą w codziennej rutyny współczesnego człowieka. Są nośnikami informacji i często publikują dane z telefonu. Dlatego zegarek jest pełen nadziei asystentem w sytuacji, gdy trzeba znaleźć zgubiony telefon.

Jeśli przypadkowo zgubisz telefon, inteligentny zegarek pomoże Ci go znaleźć. Funkcje lokalizacji telefonu komórkowego są nawet w budżetowych bransoletki fitness. Należy dodać, że taka możliwość istnieje, gdy jesteśmy podłączeni do inteligentnego zegarka. Działa najlepiej w domu. Kiedy mamy smartfon w pobliżu, możemy go łatwo znaleźć za pomocą zegarka.Wystarczy wybrać opcję, aby znaleźć telefon i po kilku sekundach odtworzy dźwięk. Ta metoda świetnie nadaje się do codziennego użytku.

Końcowe Przemyślenia

Świat nowoczesnej technologii nie stoi w miejscu. Dlatego łatwo można znaleźć urządzenie, jeśli zostało zgubione lub ktoś go ukradł, na przykład. Często rodzice używają takiego ogrodzenia jak kontrola rodzicielska. Pozwala to zawsze trzymać rękę na pulsie, gdzie jest Twoje dziecko w tej chwili.

Ogólnie rzecz biorąc, nie ma nic trudnego w takich manipulacjach, zarówno dla znalezienia urządzeń z systemem Android, jak i dla iPhone. Mamy nadzieję, że nasze doświadczenie było dla Ciebie przydatne i będzie wykorzystane do przyszłej konserwacji.

Similar Posts